Strona główna

Witamy na stronie! To jest strona główna, którą zobaczy większość odwiedzających, kiedy będzie odwiedzać twoją witrynę po raz pierwszy.

Sekcja strony głównej

To jest przykład sekcji strony głównej. Sekcja ta może być na dowolnej stronie oprócz strony głównej, włączając to stronę prezentującą ostatnie wpisy.

O nas

Nasza firma od 1992 roku jest importerem halogenowych źródeł światła. Zaopatrujemy wielu producentów sprzętu (między innymi oświetleniowego) i hurtowni elektrotechnicznych w kraju. Po przetestowaniu wyrobów kilku producentów żarówek (między innymi Super Bright, Weico, Taily ) w 1994 roku naszym partnerem handlowym jest firma Prosperity Lamps& Components, współpracująca z firmą OSRAM od 1995 roku pod nazwą OSRAM PROSPERITY CO., LTD. (foto poniżej), oferująca źródła światła z zastrzeżonym znakiem handlowym KANDOlite, stanowiące bardzo wysoki poziom i szerokie spektrum wyrobów (przezroczyste, matowe, UV-STOP ). Firma ta wprowadza innowacyjne oraz opatentowane rozwiązania techniczne źródeł światła, spełniające wymagania najbardziej wymagających klientów. Są one znacznie tańszą alternatywą dla źródeł światła najbardziej renomowanych firm. Produkty te są zawsze eksponowane na międzynarodowych targach Light&Building we Frankfurcie (zobacz galerię zdjęć).
Zastosowanie nowoczesnej technologii w tej grupie wyrobów jest widoczne w konstrukcji żarówek typu JC i MR – pionowe włókna; typu JD G9 i JD G9-GP – opatentowane zabezpieczenie przeciw eksplozyjne i rozpięcia a znacznie skróconego włókna; typu J – specjalna konstrukcja wsporników włókna oraz ich stabilne mocowanie w przewężeniach szklanej rurki.
Dynamiczny rozwój halogenowego sprzętu oświetleniowego spowodował presję niektórych odbiorców na minimalizację cen żarówek (czasami posuniętą do absurdu pod hasłem :„Liczy się sztuka”). W 1998 roku naszą odpowiedzią na to zapotrzebowanie było równoległe wprowadzenie do obrotu żarówek ze znakiem handlowym Halolamp, które stanowią wyważony kompromis rozsądnej ceny oraz zadawalającej luminancji i trwałości. Parametry te są znacznie wyższe niż w konkurencyjnych wyrobach.
Systematycznie poszerzamy asortyment źródeł światła. Wprowadzone zostały do sprzedaży kolejno źródła światła: halogenowe serii standardowej, LED, metalohalogenkowe, wysokociśnieniowe sodowe, POWER LED, halogenowe serii GREEN HALOGEN ER KANDOlite – o zmiejszonym o 20% poborze energii.
Każdy typoszereg źródeł światła przed wprowadzeniem do obrotu hurtowego jest testowany na niewielkich partiach próbnych. Po badaniach porównawczych ofert polskich importerów , trafność naszego wyrobu potwierdzili liczni odbiorcy. Dlatego też stale rozszerzamy asortyment źródeł światła. Szczegóły na stronie OFERTA. POZYCJE PRZECENIONE OZNACZONE SĄ POGRUBIONYM KOLOREM FIOLETOWYM.
Importowane przez moją firmę źródła światła oznakowane są pełnym logo (typ JC skrótem ), co jednoznacznie identyfikuje wyrób. Ponadto żarówki oznakowane są symbolem CE, co stanowi gwarancję bezpiecznego użytkowania.
Gwarancją dobrej jakości prezentowanych w ofercie źródeł światła jest nasze ponad 17-stoletnie doświadczenie w tym zakresie i niemal 17-stoletnia współpraca z wybranym producentem.
Fabryka prowadzi stałą kontrolę jakości i trwałości produkowanych wyrobów, co jest gwarancją utrzymania prawidłowego cyklu technologicznego, a w konsekwencji powtarzalności wysokiej jakości parametrów produktów (obok stanowiska kontroli jakości i trwałości wyrobów).

Wprowadzenie do produkcji nowych typów źródeł światła jest poprzedzone wielokrotnymi badaniami laboratoryjnymi przy użyciu techniki komputerowej (obok laboratorium rozwoju i testowania produktu). Obsługujemy klientów z całego kraju, służymy specjalistyczną poradą i informacjami technicznymi dotyczącymi naszych towarów. Proponowane przez nas towary znajdują się w stałej sprzedaży. Ze stałymi klientami negocjujemy warunki współpracy handlowej. Gwarantujemy rzetelną współpracę handlową naszym odbiorcom. Zapraszamy do współpracy producentów oraz hurtownie sprzętu oświetleniowego od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 15.00

Kontakt

Strona z podstawowymi informacjami kontaktowymi, takimi jak adres, numer telefonu. Można także spróbować wtyczki, za pomocą której dodamy formularz kontaktowy.